Firma Ünvanı : Opax Müh. Kamera Alarm ve Güvenlik Sistemleri Elek. Day. Tük. Mal. İlt. İth. İhr. Dış Tic. Paz. Ltd. Şti.
Adres : Ragıp Üner Mah. 60. Cadde No:16 Merkez - Nevşehir / Türkiye
Telefon No : 444 9 890
Faks No : +90 (384) 215 30 75


Aras Kargo Anlaşma Numaramız : 760 000 200 33 (Bu anlaşma numarası ile daha az ücret ödeyerek kargolarınızı tarafımıza indirimli olarak gönderebilirsiniz)

Kargo Çıkış Saatleri
Pazartesi - Cuma : 17.00
Cumartesi : 12.00 / 14.00


Çalışma Saatleri
Pazartesi - Cuma : 08.30 / 18.30
Cumartesi : 08.30 / 17.00


Teknik Servis Çalışma Saatleri
Pazartesi - Cuma : 09.00 / 16.30
Cumartesi : 09.00 / 16.00

 

Takip Edin

 

 

Departmanlar Departmanlar
       
  Satış ve Pazarlama   Satış ve Pazarlama
Hatice Bilge Pembegül Tokat
E-Mail hatice@opax.com E-Mail pembegul@opax.com
Telefon 444 9 890 / 611 Telefon 444 9 890 / 619
    Şirket GSM +90 546 215 1800
       
  Satış ve Pazarlama   Satış ve Pazarlama
Afife Özden Dilek Ögedey
E-Mail afife@opax.com E-Mail dilek@opax.com
Telefon 444 9 890 / 615 Telefon 444 9 890 / 621
Şirket GSM +90 546 215 1805 Şirket GSM +90 541 215 1600
       
  Satış ve Pazarlama   Satış ve Pazarlama
Ali Altuğ Bilge Bilginer
E-Mail ali@opax.com E-Mail bilge@opax.com
Telefon 444 9 890 / 614 Telefon 444 9 890 / 617
Şirket GSM +90 555 859 6195 Şirket GSM +90 546 859 6194
       
  Dış Ticaret ( Foreign Trade )   Bilgi İşlem
Hatice Yurtbilir Ziya Süzen
E-Mail sales@opax.com E-Mail ziya@opax.com
Telefon 444 9 890 / 612 Telefon 444 9 890 / 618
       
  Kargo Kabul ve Arıza Takip   Teknik Destek
Gülsüm Doğan Hamdi Bilge
E-Mail gulsum@opax.com Fatih Yalçın
Telefon 444 9 890 / 625 Şevket Batmaz
Şirket GSM +90 549 215 1800 Hakan İşbilir
    Yunus Emre Kalay
  İnsan Kaynakları Mehmet Sarıkuzu
E-Mail ik@opax.com Bahadır Beyenici
Telefon 444 9 890    
    E-Mail teknikdestek@opax.com
  Dilek, Şikayet ve Temenni Şirket GSM +90 549 215 1801
E-Mail sizden@opax.com Şirket GSM +90 549 215 1810
Telefon 444 9 890 Telefon 444 9 890 / 626 - 627 - 631