Opax Güvenlik Sistemleri

Opax İthalat Dış Ticaret Ltd. Şti. güvenlik sektöründeki gelişmelere paralel olarak gelişen teknolojiler ve sektörün ihtiyaçlarını tespit ederek 2004 yılında Sezer Yurtbilir tarafından Nevşehir'de kurulmuştur.

Opax Güvenlik Sistemleri Nevşehir Plaza 2020 2007 yılında firmamız kurumsal çalışmalarını tamamlayarak firma ünvanını OPAX Mühendislik İth. İhr. Dış Tic. Ltd. Şti. olarak değiştirmiştir. Sektöründe öncü firmalar arasında yer alan firmamız yine 2007 yılında son teknoloji ürünlerle donatılmış yüzü, iç tasarımı ve modern görünüşü ile K-Q TSE-ISO-EN 9000 belgesini Türk Standartları Enstitüsünden alan güvenlik sektöründeki ilk kuruluş olmuştur.

Süreç içerisinde gelişen ihtiyaçları karşılamak üzere personel ve kapalı alan ihtiyaçlarına yönelik olarak çalışmalarını 2010 yılı içerisinde 900m2’ye ve 2011 yılında ise 1200 m2’ye çıkartan firmamız, 2011 yılı başlarında 2 bin firma olan bayii ağımızı 2012 yılının ilk aylarında sonunda 3 bine çıkartmıştır. 2011 yılında e-ticaret alanında 6 farklı bankanın kredi kartını kullanan ve taksitli işlem yaptırabilen ilk firmadır. 2013 yılında e-ticaret alt yapısını güncelleyen firmamız müşterilerinin çok daha kolay alışveriş yapabilmesi birden fazla sepette işlem yapabilmesi ve internet üzerinden teklif verebilmesine olanak sağlayan yeni e-ticaret sistemine geçmiştir. 2015 yılında ise gelişen ihtiyaçlar doğrultusunda e-ticaret alt yapısını yeniden güncelleyen firmamız Türkiye'nin önde gelen 6 bankasına ait kredi kart programlarından ortak çekim yapabilecek şekilde güncelleyerek banka sınırlamasına son vermiştir. 2016 yılında tamamen B2B sistemine geçen firmamız bayilik sistemine tam anlamıyla geçmiş olup son kullanıcı satışlarını sonlandırmıştır. Bayi ağımız ise 2017 yılı sonu itibariyle 7 bin 500 olmuştur. 2017 yılında ise e-fatura sistemine geçiş yaparak kağıt tüketimine son vermiştir. 2018 yılında müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için 1500m2 kapalı alana sahip OPAX Genel Merkezi’nin temeli atılmış olup yine 2020 yılında  hizmete girmiştir. Yine aynı yıl içinde yangın algılama ve ihbar sistemleri noktasında UniPOS firmasının Türkiye distribütörlüğünü alarak sektöründe büyümeye devam etmektedir. Buna paralel olarak distribütörlüğünü yaptığımız firma sayısını 24'e, ithalat yaptığımız ülke sayısı 9'a çıkarmış bulunmaktayız.

Güvenlik teknolojilerinin hızla gelişmesi, ev ve iş yeri güvenliğinin öneminin artmasıyla birlikte, sektörün uzağında kalmak güvenlik açıklarını artıracağından, Ar-ge çalışmalarına önem vererek, teknik kadromuzu güçlendirip, tamir ve hizmet sonrası eğitimlerini tamamlamış, gerekli alt yapıya sahip personelimizle satışa sunduğumuz tüm ürünlerimizde sizlere daha hızlı çözümü sunmak için çalışmaktayız. İthal ettiğimiz ürünlerin tamamını yerinde görüp kontrol ve testlerini yaparak  kaliteli ve şık tasarımlı ürünleri siz değerli çözüm ortaklarımız için büyük bir itina ile hazırlamaktayız.

Teknolojinin hızla ilerlediği çağımızda tüm dünyadaki güvenlik sektöründeki ilerlemeleri takip ve analiz ederek en güvenilir çözümleri sunan firmaların marka ve kalitesini ülkemize kazandırmaya devam ederek fiyat ve kalite noktasında sizlere en iyi ürün ve hizmeti sunmaya devam edeceğiz. Sürekli gelişen dünyamızda, baş döndürücü bir şekilde ilerleyen teknoloji sayesinde bu alanda ortaya çıkan tüm yenilikleri, öncü ve yaratıcı çözümlerle birlikte şimdi olduğu gibi gelecekte de ülkemiz insanına ve müşterilerimizin faydasına sunmak en önemli misyonumuzdur.

Bu doğrultuda müşterilerimizin gereksinimlerini en kaliteli ve uygun şekilde karşılayarak, verdiğimiz hizmet kalitesini daima yükseltirken, bu alanda profesyonel yetişmiş insanları ülkemize kazandırmak suretiyle, lider firma ve marka olmak ise yeğane vizyonumuz olacaktır.

Ve bizler biliyoruz ki; her alanda olduğu gibi “Zirveye çıkmak değil, Zirvede kalmak önemlidir”.

Genel Müdür
Sezer YURTBİLİR

 

 

Opax Güvenlik Sertifikalar

Opax Güvenlik Sertifikalar