Opax Güvenlik Sistemleri

Kuruluşumuzun 9. yılı içinde bulunduğumuz bu günlerde sizlerle çalışmanın ve yeni ürün kataloğumuzu çıkarmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Henüz gelişmekte olan güvenlik sektöründeki gelişmelere paralel olarak gelişen teknolojisiyle beraber personel sayısını da artırarak 2010 yılı itibarıyla 900 m2 kapalı alana sahip yeni yerine taşınarak önceki yıla oranla %27,5 büyüme sağlamış ve sektöründe büyük bir başarıya imza atmıştır.

Sektöründe ilklerden biri olmanın öncülüğünü sürdüren firmamız 2007 yılında son teknolojik ürünlerle donatılmış yüzü, iç tasarımı ve modern görünüşü ile K-Q TSE-ISO-EN 9000 belgesini Türk Standartları Enstitüsünden alan güvenlik sektöründeki ilk kuruluştur.

2011 yılı başlarında 2000 firma olan bayii ağımızı 2012 yılının ilk aylarında sonunda 2500 e çıkarmanın haklı gururunu sizlerle paylaşıyoruz. Buna paralel olarak distribütörlüğünü yaptığımız firma sayısını 20 ye, ithalat yaptığımız ülke sayısını 7 ye çıkarmış bulunmaktayız.

Güvenlik teknolojilerinin hızla gelişmesi, ev ve iş yeri güvenliğinin öneminin daha da artmasıyla birlikte, sektörün uzağında kalmak güvenlik açıklarını artıracağından, Ar-ge çalışmalarına daha da önem vererek, teknik kadromuzu güçlendirip, tamir ve hizmet sonrası eğitimlerini tamamlamış, gerekli alt yapıya sahip personelimizlesatışa sunduğumuz tüm ürünlerimizde sizlere daha hızlı çözümü sunmaktadır.

İthal ettiğimiz ürünlerin tamamını yerinde görüp kaliteyi sizler için test ederek kaliteyi ve şık tasarımları siz değerli çözüm ortaklarımız için büyük bir itina ile hazırlamaktayız.

Teknolojinin hızla ilerlediği çağımızda tüm dünyadaki güvenlik sektöründeki ilerlemeleri takip ve analiz ederek en güvenilir çözümleri sunan firmaların marka ve kalitesini ülkemize kazandırmaya devam ederek fiyat ve kalite noktasında sizlere en iyi ürün ve hizmeti sunmaya devam edeceğiz... Sürekli gelişen dünyamızda, baş döndürücü bir şekilde ilerleyen teknoloji sayesinde bu alanda ortaya çıkan tüm yenilikleri, öncü ve yaratıcı çözümlerle birlikte şimdi olduğu gibi gelecekte de ülkemiz insanına ve müşterilerimizin faydasına sunmak en önemli misyonumuz olacaktır. Bu doğrultuda müşterilerimizin gereksinimlerini en kaliteli ve uygun şekilde karşılayarak, verdiğimiz hizmet kalitesini daima yükseltirken, bu alanda profesyonel yetişmiş insanları ülkemize kazandırmak suretiyle, lider firma ve marka olmak ise yegane vizyonumuz olacaktır.

Ve bizler biliyoruz ki; her alanda olduğu gibi "Zirveye çıkmak değil, Zirvede kalmak önemlidir".

Genel Müdür
Sezer YURTBİLİR

 


 

ABOUT US

The synergy which is turned out from the information and accumulations since 1999 has driven Opax Engineering Electronic Camera and Security Systems Industry Foreign Trade Co. Ltd. towards an esteemed corporation and specialized in Security CCD Camera, Alarm Systems ve Security Control systems and diverted all its energy and development. Also almost reached the planned targets into the domestic and world markets.

We have collaborated and obtained the distributions from the most modern technological firms and manufacturers world wide to continue our latest technology prducts and services. Our research and development, has proven it's role to develop "Security CCD Camera, Alarm Systems ve Security Control" system based upon our own software and hardware developments.

Because of Professional and well trained cadre Opax Engineering Electronic Camera and Security Systems Industry Foreign Trade Co. Ltd. has obtained customer's satisfaction in both domestic and world market and reached the numbers of customers at two thousand. Our one of the mission is to provide benefits of the solutions coming out from our research from this fast growing and brain storming technology sector to our customers. Our future goal is to take full benefits from our resource and become the leading firm and brand in the domestic market.

A we know that "Staying at the peak is important rather than reaching there".

General Manager
Mr. Sezer YURTBİLİR

 

Opax Güvenlik Sertifikalar

Opax Güvenlik Sertifikalar