Departmanlar Kadromuz
       
  Yönetim Kurulu Başkanı    
Sezer Yurtbilir    
E-Mail sezer@opax.com    
Telefon 444 9 890    
       
  Genel Müdür ve Dış Ticaret ( Foreign Trade )    
Hatice Yurtbilir    
E-Mail foreign.trade@opax.com    
Telefon 444 9 890    
       
  Satış ve Pazarlama   Satış ve Pazarlama
Hatice Bilge Pembegül Tokat
E-Mail hatice@opax.com E-Mail pembegul@opax.com
Telefon 444 9 890 / 611 Telefon 444 9 890 / 619
Şirket GSM +90 546 859 6194 Şirket GSM +90 546 215 1800
       
  Satış ve Pazarlama   Satış ve Pazarlama
Afife Özden Dilek Ögeday
E-Mail afife@opax.com E-Mail dilek@opax.com
Telefon 444 9 890 / 615 Telefon 444 9 890 / 621
Şirket GSM +90 546 215 1805 Şirket GSM +90 541 215 1600
       
  Satış ve Pazarlama    
Ali Altuğ    
E-Mail ali@opax.com    
Telefon 444 9 890 / 614    
Şirket GSM +90 555 859 6195    
       
  Bilgi İşlem Müdürü   Teknik Destek
Ziya Süzen Hamdi Bilge
E-Mail ziya@opax.com Ali Uslu
Telefon 444 9 890 / 618 Fatih Yalçın
    Şevket Batmaz
  Kargo Kabul ve Arıza Takip Ali Osman Ateş
Gülsüm Doğan Selim Finas
E-Mail gulsum@opax.com    
Telefon 444 9 890 / 625 E-Mail teknikdestek@opax.com
    Telefon 444 9 890 / 626 - 627 - 631
    Şirket GSM +90 549 215 1803