Departmanlar Kadromuz
       
  Yönetim Kurulu Başkanı    
Sezer Yurtbilir    
E-Mail sezer@opax.com    
Telefon 444 9 890    
       
  Genel Müdür ve Dış Ticaret ( Foreign Trade )    
Hatice Yurtbilir    
E-Mail foreign.trade@opax.com    
Telefon 444 9 890    
       
  Satış ve Pazarlama   Satış ve Pazarlama
Hatice Bilge Pembegül Tokat
E-Mail hatice@opax.com E-Mail pembegul@opax.com
Telefon 444 9 890 / 611 Telefon 444 9 890 / 619
Şirket GSM +90 546 859 6194 Şirket GSM +90 546 215 1800
       
  Satış ve Pazarlama   Satış ve Pazarlama
Afife Özden Dilek Ögeday
E-Mail afife@opax.com E-Mail dilek@opax.com
Telefon 444 9 890 / 615 Telefon 444 9 890 / 621
Şirket GSM +90 546 215 1805 Şirket GSM +90 541 215 1600
       
  Satış ve Pazarlama   Teknik Destek
Ali Altuğ Hamdi Bilge
E-Mail ali@opax.com Fatih Yalçın
Telefon 444 9 890 / 614 Şevket Batmaz
Şirket GSM +90 555 859 6195 Ali Osman Ateş
    Hakan İşbilir
  Bilgi İşlem Müdürü Yusuf Kuzugüden
Ziya Süzen Mustafa Sağlam
E-Mail ziya@opax.com    
Telefon 444 9 890 / 618 E-Mail teknikdestek@opax.com
    Telefon 444 9 890 / 626 - 627 - 631
  Kargo Kabul ve Arıza Takip Şirket GSM +90 549 215 1803
Gülsüm Doğan Şirket GSM 0850 840 69 97
E-Mail gulsum@opax.com    
Telefon 444 9 890 / 625