SİPARİŞ İŞLEMLERİ

(Yurt İçi Kargo Anlaşma Numaramız : 206 737 546)

Siparişim elime ne zaman ulaşır?

Opax.com, sitesinden alışveriş yapan siz kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ön planda tutmakta ve siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme/fatura bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmektedir. Normal şartlarda Opax.com'dan yaptığınız alışverişler, onayının sağlıklı olarak alınması halinde onay e-postasını takip eden aynı iş günü içerisinde, Cumartesi saat 14.00 dan sonra verilen siparişler Pazartesi günü işleme alınır. Vermiş olduğunuz siparişlerin TAMAMI AYNI GÜN içerisinde Kargoya teslim edilir. (Mesai Saatleri içerisinde verilen siparişler için geçerlidir. (08:00- 16.30)

Adres Bilgileri

Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Hatta varsa adresinizin tarif bilgilerini de bu bölüme yazabilirsiniz. (Örnek: Postanenin yanından girince üçüncü sokak vs.)

Hatalı, Eksik veya Sorunlu Siparişler

Teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz. Eğer ürününüz size hasarlı olarak ulaştı ise yanında kolinizi açtığınız kargo görevlisine hasarlı ürün tutanağı hazırlatmanız gerekmektedir. Bu tutanak ile birlikte ürünü / ürünleri faturaları ile birlikte sorununuzu anlatan not ve kargo görevlisine hazırlattığınız tutanak ile birlikte, bize ödemeli olarak kargo ile göndermenizi rica ederiz. Ürünler bize ulaştığında sorununuz kayıtlarımıza işlenecek olup, en kısa sürede yeni ürünleriniz size gönderilecektir

Kargo Ücretleri

Kargo ücretleri alıcıya aittir... Anlaşmalı kargo firmalarımız Yurtiçi Kargodur. Ürünlerimiz sizlere indirimli ücret tarifesinden gönderilmektedir.

Yurtdışına Teslimat

Şu anda Opax.com'dan yurtdışına teslimat yapılamamaktadır.

Kıbrıs hariç...

Tarih : 2016-05-09 17:09:27