Firmamız'da satılan tüm ürünler, firmamızın garantisi altındadır. Ürün fatura tarihinden itibaren en az 2yıl (garanti süreleri değişkenlik gösterebilir, kablosuz ürünlerde garanti süresi maksimum 6 aydır.) süre ile (fatura tarihi ile garanti bitiş tarihi arasında) üretim, malzeme ve işçilik hatalarından meydana gelebilecek arızalara karsı garantilidir.

Öncelikle Sitemizde bulunan Arıza Bildirim Formunu indirip yazıcınızdan çıkarıp doldurmanız gerekecektir. Ürüne ait kutu, kablo ve tamamlayıcı parçalarını saklayınız. Unutmayın, ürünler kanunen, 'ürün' satın alındığındaki kutu içeriği ile birlikte bir bütünlük arz eder. Dolayısıyla iadeler ve ürünü tamire gönderdiğiniz durumlarda gerekli parçaları da unutmamanız, ürünü aldığınız şekilde teslim etmeniz gerekmektedir.

Eğer ürün, satın aldığınız anda arızalı çıkmış ise doğrudan değişim yapılır. Kullanımı takiben bir arıza olması durumunda ürünü bize gönderebilirsiniz. Eğer ürünün tamiri mümkün değilse veya ürün en fazla 30 iş günü içinde tamir edilemeyecekse, yenisi ile değiştirilir. Ürün üretimden kalkmışsa bir üst yeni modeliyle değiştirilir aradaki fiyat farkı tahsil edilir.

Garanti Kapsamındaki Cihazların Kabul Edilebilirlik Şartları:

1- Ürün ile birlikte Sitemizde bulunan Arıza Bildirim Formunu mutlaka doldurmanız gerekecektir. Aksi durumda Garanti işlemleri başlamaz. Ürün ile birlikte irsaliyesi olmayan gönderileriniz irsaliyesi gelene kadar tamir işlemi başlamaz... (Bayiler için Geçerlidir) Ayrıca İRSALİYESİ OLMAYAN ARIZALI ÜRÜNLERİNİZ TALİMAT DOĞRULTUSUNDA KARGODAN BİLE FİRMAMIZA GETİRİLMEMEKTEDİR.

2- Ürünü satın aldığınızda ürünü tamamlayan kablo,bnc ,Soket,aparat , garanti etiketi , barkod vb. gibi tamamlayıcı ürünlerin eksik yada tahrip edildiği durumlarda Ürününüz garanti kapsamına alınmamaktadır. Ve Ürün asla Kargodan teslim alınmamaktadır.

3- Karşı ödemeli gönderilen kargolar tarafımıza ulaşmadan iade edilmektedir, lütfen kargo ücretini ödeyip gönderiniz.. Eğer ki Sıfır ürün ise yine ürünü gönderirken kargo ücretini ödeyiniz, firmamız size gönderirken kargo ücretini peşin ödeyip göndermektedir.

Garanti Kapsamındaki Tamirat Şartları

1- Cihazın + ve - uçlarının ters bağlanıp Cihazın yakılması (Ters Kontak) durumları Garanti Kapsamı dışındadır.

2- Cihazın Takılı bulunduğu yerde topraklamanın olmaması durumundaki meydana gelen yüksek voltajın yada kaçak akımın meydana getirdiği zararlar garanti kapsamı dışındadır.

3- Ürünün Kullanımında olması gereken güç kaynağının olmaması durumunda elektriklerin gidip ve gelmesinden dolayı meydana gelen boardın(kart) yanması yada buna benzer arızalar garanti kapsamı dışındadır.

4- Montaj esnasında ürünün farklı takılması ve veya buna benzer montaj hatalarından kaynaklanan arızalar garanti kapsamı dışındadır.

5- Adaptörden meydana gelen yüksek veya düşük voltajdan kaynaklanan arızalar garanti kapsamı dışındadır.

6- İçi açılan ve garanti etiketi yırtılmış yada tahrip edilmiş ürünler garanti kapsamı dışındadır.

Bu ticari koşullar tek taraflı bir sözleşmedir ve Opax İthalat Dış Tic.Ltd.Şti. den ürün temin eden her işletme ve şahıs bu koşulları bilerek çalışmaktadır. Bu koşulların amacı tüm bayilerimize ve müşterilerimize  eşit ve kaliteli hizmet sunabilmektir.

Tarih : 2016-05-11 11:35:05