Veri Güvenliği

Kullanıcılardan derlenen tüm hassas ve kişisel bilgiler, en yüksek elektronik ve fiziksel güvenlik standartlarında saklanmakta, yalnızca yetki sahibi olan personelin ve ancak zorunlu durumlarda kullanıcı onayı altında ulaşabileceği bir sistemle, mevcut T.C. kanunları ve uluslararası kanunlar çerçevesinde kullanılmaktadır.

Opax Güvenlik kullanıcılardan derlediği kişisel ve hassas bilgileri kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamamayı, söz konusu bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmamayı ve hiçbir surette kötüye kullanmamayı taahhüt ve garanti eder. Ayrıca kullanıcılar onay verdikleri takdirde bu bilgiler Opax Güvenlik tarafından değerlendirilerek ürün güncellemeleri, indirim duyuruları ve özel teklifler amacıyla kullanılabilir.

Comodo Yeşil Bar Sertifikalı Opax.com, Garanti Bankası, FinansBank, Akbank, İş Bankası, Halkbank ve Yapı Kredi Bankası Sanal POS'larını kullanmaktadır. Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler siteden bağımsız olarak Comodo SSL tarafından 256 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaşır.

Kartın kullanılabilirliği (3D Secure Full) onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi site tarafından kayıt edilmemektedir. Bu suretle üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur.

Web sitemize giriş yaptığınızda tarayıcınızın adres çubuğunun bulunduğu alanın Comodo Yeşil Bar SSL tarafından şifrelendiğini görebilirsiniz.

Tarih : 2016-05-09 17:41:56