Kapsam:

* Yeni satın alınmış ve orijinal kutusunda olup çalışır durumda olan ürünler için geçerlidir.

* İade nedeni tam olarak belirtilmelidir.

* Ürün orjinalliği bozulmamış ve kutu açılmamış olmalıdır.

* Ürünler Asla orijinal kolisiyle birlikte kargoya verilmemelidir, orijinal koli veya kutu ayrı koli veya kutuya konularak gönderilmelidir. Orijinal kutusu tahrip olmuş veya kargo firması etiketi yapışmış ise ürününüz iade alınmayacaktır.. Aksesuarları ,poşeti olmayan, barkodu ve kutusu, kablosu, zarar görmüş yada kutusuna bant yapıştırılmış veya tekrar satılabilirliği bozulmuş, çizik, vida izi ve tahrip olmuş ürünlerin iadesi yapılamamaktadır.. Ürünün asla montajı yapılmamış olmalıdır. Kameralarda ve kayıt cihazlarında asla ayak ve vida izi olmamalıdır, ayak takılmış kameralar, vidaları tahrip olmuş ,çizik oluşmuş ürünler ve ambalajı yırtılmış ve koruma naylonu yırtılmış ürünlerin iadesi yapılamamaktadır.

* Ürün kutu ve içeriği tam olmalı, garanti belgesi ve kullanım kılavuzu ve varsa hediyesi ile birlikte teslim edilmelidir.

İade Ürün Kabul ve Teslim Koşulları:

* Bayi, ürünleri irsaliye ile teslim etmelidir, aksi durumda kabul edilmeyecektir.

* Ürünler hakkında kabul ve ret kararı iade bölümünün incelemesinden sonra kesinlik kazanır. Ve sonrasında İade Faturanız Talep edilir.

* İade kabul ve teslimi hafta içi 09:30 - 15:00 saatleri arasında yapılmaktadır.

* Öğle saati hizmet verilmemektedir.

* Kargo masrafı gönderen tarafa aittir. Aksi durumda kabul edilmemektedir.

* Kargoda hasar görmüş ürünlerin kargo tutanağının tutulması gerekir.

* Kargo ile gönderilecek malzemelerin, orijinal kutuları zarar görmeyecek şekilde paketlenip yollanmalıdır. Gönderilen ürün üzerinde kargo bandı veya etiketi olursa ürün iadesi gerçekleşmez, sizden ricamız lütfen ürününüzü kendi kutusunuda içerisine alacak başka bir kutu içerisine koyularak gönderilmesidir. Aksi takdirde iadesi gerçekleşmez.

* İade etmek istediğiniz ürünün kusurlu olması durumunda, iadeniz onaylanacak ve ürünün yenisi ile değiştirilecektir. Bayilerde iadeden kaynaklanan borçlar bayiye alacak olarak kaydedilir, asla para iadesi yapılamaz..

Ürün iade formunu indirmek için buraya tıklayın.

Tarih : 2016-05-11 11:36:20