Havale ve Eft ile Yapılan Ödemelerde  Anında 5% İndirim Fırsatı...

Geleceğinizin Güvenliği İçin Çalışıyoruz
Geleceğinizin Güvenliği İçin Çalışıyoruz
Sepetim 0,00 TL
Hakkımızda

Opax Güvenlik Sistemleri

 

 

 

     Opax  Güvenlik Sistemleri, güvenlik sektöründeki gelişmelere paralel olarak gelişen teknolojiler ve sektörün ihtiyaçlarını tespit ederek 2004 yılında Sezer Yurtbilir tarafından Nevşehir'de kurulmuştur.

Opax Güvenlik Sistemleri Nevşehir Plaza 2020Güvenlik teknolojilerinin hızla gelişmesi, ev ve iş yeri güvenliğinin öneminin artmasıyla birlikte, sektörün uzağında kalmak güvenlik açıklarını artıracağından, Ar-ge çalışmalarına önem vererek, teknik kadromuzu güçlendirip, tamir ve hizmet sonrası eğitimlerini tamamlamış, gerekli alt yapıya sahip personelimizle satışa sunduğumuz tüm ürünlerimizde sizlere daha hızlı çözümü sunmak için çalışmaktayız. İthal ettiğimiz ürünlerin tamamını yerinde görüp kontrol ve testlerini yaparak  kaliteli ve şık tasarımlı ürünleri siz değerli çözüm ortaklarımız için büyük bir itina ile hazırlamaktayız.

Teknolojinin hızla ilerlediği çağımızda tüm dünyadaki güvenlik sektöründeki ilerlemeleri takip ve analiz ederek en güvenilir çözümleri sunan firmaların marka ve kalitesini ülkemize kazandırmaya devam ederek fiyat ve kalite noktasında sizlere en iyi ürün ve hizmeti sunmaya devam edeceğiz. Sürekli gelişen dünyamızda, baş döndürücü bir şekilde ilerleyen teknoloji sayesinde bu alanda ortaya çıkan tüm yenilikleri, öncü ve yaratıcı çözümlerle birlikte şimdi olduğu gibi gelecekte de ülkemiz insanına ve müşterilerimizin faydasına sunmak en önemli misyonumuzdur.

Bu doğrultuda müşterilerimizin gereksinimlerini en kaliteli ve uygun şekilde karşılayarak, verdiğimiz hizmet kalitesini daima yükseltirken, bu alanda profesyonel yetişmiş insanları ülkemize kazandırmak suretiyle, lider firma ve marka olmak ise yeğane vizyonumuz olacaktır.

 


Ve bizler biliyoruz ki; her alanda olduğu gibi “Zirveye çıkmak değil, Zirvede kalmak önemlidir”.

Yönetim Kurulu Başkanı
Sezer YURTBİLİR

YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et